Cilt Kırışıklıkları ve Lekelerde Akupunktur

Cilt Kırışıklıkları ve Lekelerde Akupunktur
Akupunktur MeiZen Tekniği , Estetik Akupunktur tedavisinde yıllardır Avrupa ve Amerika’da kullanılan bir tekniktir. Tüm beden enerjisini düzelttiği gibi bu enerjinin yüze yansımasını ve yüzde yoğunlaşmasını sağlar. Ciltte yenilenme ve onarma işini yine cildin kendisi yapar. Etkisi ilk yapılan seansla birlikte başlamakla birlikte, Bir kürün sonunda cildin daha parlak, daha pürüzsüz , ve lekelerden arınmış olarak, güzelliğin ortaya çıkmasına olanak verir.

Bilimsel kongrelerde sunulan örnekler hayret vericidir. “Kaz Ayağı” da tabir edilen göz kenarı kırışıklıkları gibi yüzde bulunan diğer kırışıklık ve yaşlanmaya bağlı lekeler ufalır ve yok olur. Yüz-Boyun-Dekolte bölgelerine ayrı ayrı uygulanan bu teknik ile, 10 seanslık bir kür , yaklaşık 2 ayda tamamlanır ve yüzünüz 10 yaş daha gençleşmiş bir cilde sahip olur.

Ülkemizde akupunktur eğitimi almış Sağlık Bakanlığı onaylı yeterlilik belgesi olan hekimlere akupunktur uygulama izni verilmiştir.Diş hekimleri ve veteriner hekimler kendi branşlarında akupunktur uygulayabilmektedir. Akupunktur Merkezi Ankara denince, akla güven ve tecrübenin adresi DrAVA Klinikleri gelmektedir.

DRAVA Klinik Ankara Akupunktur Merkezi Uzm. Dr. Ahmet Volkan Arpacı 0 (554) 173 93 83