Akupunktur ile Psikolojik Rahatsızlık Tedavileri

Akupunktur ile Psikolojik Rahatsızlık Tedavileri

Düşük düzeylerdeki serotonin depresyona katkıda bulunur.  Serotonin, ruhsal durumu iyileştirici ve sakinleştirici özelliğiyle beynin kendi ilacı olarak nitelendirilmektedir.
Akupunktur yöntemi ile vücuttaki ve kulaktaki özel akupunktur noktalarından direkt olarak vücudun serotonin seviyesinin yükseltilmesi mümkündür.

Depresyon ,  Ruhsal Çökkünlük ;  Mutsuzsunuz,  Hayatta hiçbir şeyden zevk alamıyorsunuz, Tüm dünya size karşı, Kendinizi değersiz görüyorsunuz, Heryer karanlık ve çıkış için bir ışık bulamıyorsunuz, Uyku düzeniniz giderek bozulmuş, isteksizlik diz boyu…. Siz depresyon dasınız. Bu bir Hastalık ve bu hastalığın bir sonu ve birçok çözümü var. Akupunktur bu çözümlerden birisi.

Ülkemizde akupunktur eğitimi almış Sağlık Bakanlığı onaylı yeterlilik belgesi olan hekimlere akupunktur uygulama izni verilmiştir.Diş hekimleri ve veteriner hekimler kendi branşlarında akupunktur uygulayabilmektedir. Akupunktur Merkezi Ankara denince, akla güven ve tecrübenin adresi DrAVA Klinikleri gelmektedir.

DRAVA Klinik Ankara Akupunktur Merkezi Uzm. Dr. Ahmet Volkan Arpacı 0 (554) 173 93 83